Przegląd I Słopnice

W dniu 9 czerwca 2017 r., w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Słopnicach (powiat limanowski), odbył się I przeglądPoszukiwacze Artystycznych Pereł”. Wśród utalentowanych osób znaleźli się: wokaliści, instrumentaliści, tancerze, soliści i chór. Z uczestnikami spotykamy się już 10 lipca podczas cyklu twórczych warsztatów, przygotowujących ich do koncertu galowego, który odbędzie się 13 sierpnia 2017 r. w Słopnicach.

link szkoły z projektem

Przegląd II Podegrodzie

W dniu 14 czerwca 2017 r., w Gimnazjum im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu, odbył się II przegląd  Poszukiwacze Artystycznych Pereł„.

link szkoły z projektem

Przegląd III Łopuszna

W dniu 19 czerwca 2017 r., w Zespół Szkoły Podstawowej i  Gimnazjum w Łopusznej, odbył się III przegląd  „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”.

Utalentowana młodzież, jak i osoby starsze pokazały na co ich stać- w dniu koncertu na pewno zaskoczą nie jednego widza.

Przegląd IV Moszczenica

W dniu 20 czerwca 2017 r., w Gimnazjum im. ks. ABP Leona Wałęgi w Moszczenicy, odbył się IV przegląd  „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”.

link szkoły z projektem

Przegląd V Bardejov

W dniu 21 czerwca 2017 r., w Základná umelecká škola Michala Vileca Bardejov, odbył się V przegląd „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”. 

Utalentowane osoby w Polsce jak i na Słowacji chętnie z nami współpracują i dają z siebie na przeglądach wszystko, by na koncercie wypaść jak najlepiej.

link szkoły z projektem

 Przegląd VI Spišská Stará Ves

W dniu 26 czerwca 2017 r., w Základná škola Spišská Stará Ves, odbył się VI przegląd „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”. 

Oprócz muzyków i wokalistów mieliśmy przyjemność oglądnąć pokaz młodych, utalentowanych tancerek, które bez wątpienia zrobią na koncercie wielkie show.

 Przegląd VII Bijacovce

W dniu 28 lipca 2017r., w Stredna Odoborna Skola Lesnicka w Bijacovcach (Okres Levoca) odbył się VII przegląd „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”.

Przegląd VIII Stara Lubovna

W dniu 30 sierpnia 2017r., w Domu Kultury (Nam.gen. Stefanika 5) w Starej Lubovni odbył się VIII przegląd „Poszukiwacze Artystycznych Pereł”.

Dokumenty do pobrania / PL /  :

 1.-Regulamin-Transgranicznego-PrzeglÄdu

2.-KARTA-ZGĹOSZENIA-DO-PRZEGLÄDU-TRANSGRANICZNEGO

Dokumenty do pobrania /SK / :

1.-Regulamin-Przeglądu-SK-Pravidlá-cezhraničnej-prehliadky.

2.-Karta-zgłoszeń-Prihláška-do-prehliadky-1-1.